Karrier

ÁLLÁSLEHETŐSÉG
CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Olyan munkatársakat keresünk, akik szeretnek és tudnak is dolgozni. Akinek a munkájában a minőség alapvető.

OKTATÓ, TRÉNER

Főbb feladatok:
•    Helyszíni oktatások megszervezése
•    Angol és magyar nyelvű oktatási anyagok elkészítése és szerkesztése offline - online formába
•    E-learning kurzusok kezelése (hallgatói adatbázis, vizsgák, hallgatói eredmények)
•    Reportok, kimutatások, statisztikák, prezentációk készítése
•    Helyszíni oktatásokban aktív részvétel
•    Külső partnerekkel és ügyfelekkel történő kapcsolattartás
•    Általános adminisztráció (ki és beérkező levelek kezelése, telefonok kezelése stb.) - angol nyelven is

Az álláshoz tartozó elvárások:
•    Felsőfokú végzettség
•    Min. 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
•    Ügyfélorientált munkavégzés
•    Minimum középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
•    MS Office programok professzionális szintű ismerete (MSVisio, ppt)
•    Teljes munkaidő, önálló, gyors, precíz és megbízható munkavégzés
•    Megfelelő munkamorál, nyitott barátságos fellépés, kiváló kommunikációs készség, proaktivitás

MARKETING GYAKORNOK

•    Weboldal szerkesztési, szövegírási feladatok angol és magyar nyelven
•    Riportok, elemzések készítése
•    DM kampányok kivitelezése
•    Social media kezelése
•    Hirdetések kezelése

•    Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok folytatása nappali tagozaton (aktív vagy passzív jogviszony)
•    Részmunkaidő
•    Erős angol nyelvtudás írásban és szóban
•    Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
•    Modern design irányzatok ismerete
•    Kreativitás, szépérzék
•    Megfelelő munkamorál, nyitott barátságos fellépés, kiváló kommunikációs készség

FOLYAMATFEJLESZTÉSI GYAKORNOK

•    Angol és magyar nyelvű szabályzatok készítése
•    Folyamatauditok előkészítése, részvétel azok lebonyolításban.
•    Statisztikák, elemzések és ehhez kapcsolódó prezentációk készítése
•    Szakértő munkájának támogatása
•    Projektekben érdekelt felekkel kapcsolattartás
•    Projektek előrehaladás nyilvántartása

•    Erős felhasználói szintű számítógépes  ismeret
•    Munkavégzésben önálló, gyors, precíz és megbízható
•    Megfelelő munkamorál, nyitott barátságos fellépés, kiváló kommunikációs készség, proaktivitás, tanuló- és fejlődő képesség

1   1